Hoş Geldin, Hooligan Sport Misafiri!

HİÇ BİR KİŞİ SİTE FORUM VB. İLE BİR BAĞLANTIMIZ BULUNMAMAKTADIR. HER KONUDA BİZE İLETİŞİM KISMINDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.ADIMIZI KULLANANLARA İTİBAR ETMEYİNİZ.

• İLETİŞİM kısmından bize her konuda ulaşabilirsiniz Tek skype adresimiz live:.cid.4400b6aab42905e5 farklı skype adresimiz yoktur. Mail adresimizle çeşitli programlarla size mail atan olabilir teyit için yinede skype adresinden veya iletişim kısmından iletişime geçin aksi takdirde dolandırılabilirsiniz.HİÇ BİR KİŞİ SİTE FORUM VB. İLE BİR BAĞLANTIMIZ BULUNMAMAKTADIR.

Deneme Bonusu matbet ve jojobet

beyazkartal11

HS Kullanici
HS Kullanici
Ben yeni farkettim tesadüfen Instagram geziyor dün gördüm de matbet linkine oldu enson

gesuslaw

HS Gümüş Üye
HS Gümüş Üye
parayı çoğaltmıştım bu hafta havalede ısrar edince vurdum hepsini iy gol aldım dakka 42 de kaybetmekte istedim açıkçası havale mi asla dikkatli olun hanımlar beyler

tarantino

HS Gümüş Üye
HS Gümüş Üye
havale ile ödemede neden bu kadar ısrarcılar anlamıyorum.

matrock002

HS Kullanici
HS Kullanici
dun bana 15tl eklemişler 20 degil miydi. yoksa ayrı bi 15 mi bu

okaykose

HS Kullanici
HS Kullanici
matbetin 1 hafta önce yatırım isteği işi bozuyor bak jojoya mis gibi

Rcp0089

HS Kullanici
HS Kullanici
matbetin 1 hafta önce yatırım isteği işi bozuyor bak jojoya mis gibi
Benim 250 tl cekimi silip iptal ettiler son 7 gun yatirimim yok diye adiler bana bildirim yapılmamış her hafta verilen freebet gibi oynadim öncesinde oldukça fazla yatırımın vardı çok fena ayıp ettiler bende hesabimi kapattim matbet te zoruma gitti arkadas ilkkez freebet ile cekim yapicaktim matbet freebet ile tam da beni buldular madem son 7 gün yatirimim yok cekemeyecegim freebet i ne diye yüklediler jojo bile yaptığının hatali oldugunu düşünüp daha ilk gunden iptal etti o kuralı

birbucukust

HS Kullanici
HS Kullanici
yatırım şartını çekim anında isteseydiler bari, daha iyi olurdu gerçekten

weco91

HS Kullanici
HS Kullanici
ilk maıl atanlardanım hala yuklenmedı. bu bonusdan max çekım sınırı var mı ?

Slalom

HS Gümüş Üye
HS Gümüş Üye
Teşekkürler hocam yine gerekeni yapmış bu 2 site

beyazkartal11

HS Kullanici
HS Kullanici
Arkadaşlar 14 Şubat sevgililer gününe özel matbet herkese 50 TL freebet tanımlamış bol şanslar