KUPABET dolandırıcıdır arkadaşlar.

  • Reklam görüşmeleri için skype adresimiz [email protected] dur adımızı kullanarak reklam talep eden dolandırıcılara inanmayınız. Skype adresimizden veya reklam iletişim kısmını kullanarak 'reklam için görüşme sağlayabilirsiniz. Adımıza yazılan mailler ile mail bize ait olsa bile alakamız yoktur çeşitli programlarla sahte mailller atılmaktadır itibar etmeyiniz

mustafaomer53

HoliganSport Kullanici
7 Haz 2019
8
0
#1
Arkadaşlar geçen hafta cuma günü geçe toplamda 200+150+100 TL şeklinde yatırım yaptım son yatırımımdan 700 Tl para kazanç sağladım çekim talebi verdim sabah 22:00'da vermemi söylediler tamam dedim . 22:00'da çekim talebi verdim ve 700 TL ''Ödendi'' yazdı ödenmedi.
Sohbet hattı ve sitedeki üyeliğime engel atıldı. Sonrasında şikayet vara yazdım ,ertesi gün baktım sohbet engeli kaldırmışlar . Şikayetinizi kaldırın paranızı ödeyeceğiz dediler kaldırdım şikayeti sonra yine engel attılar. Yaklaşık twitterdan gördüğüm üzre 20 - 30 kişiyi bu şekilde dolandırmışlar ve halen dolandırmaya devam ediyorlar .
Sürekli sms atıyorlar %85 memnuniyet oranı ile en iyi bahis sitesiyiz diye . Kimsenin parasını ödemediler ve bu site halen aktif . Sizlerde çevrenize söyleyin bol bonus veriyorlar diye kanmasınlar site tam anlamıyla dolandırıcı .
4 senedir oynuyorum ilk defa böyle birşey başıma geldi.