Hoş Geldin, Hooligan Sport Misafiri!

HİÇ BİR KİŞİ SİTE FORUM VB. İLE BİR BAĞLANTIMIZ BULUNMAMAKTADIR. HER KONUDA BİZE İLETİŞİM KISMINDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.ADIMIZI KULLANANLARA İTİBAR ETMEYİNİZ.

  • İLETİŞİM kısmından bize her konuda ulaşabilirsiniz Tek skype adresimiz live:.cid.4400b6aab42905e5 farklı skype adresimiz yoktur. Mail adresimizle çeşitli programlarla size mail atan olabilir teyit için yinede skype adresinden veya iletişim kısmından iletişime geçin aksi takdirde dolandırılabilirsiniz.HİÇ BİR KİŞİ SİTE FORUM VB. İLE BİR BAĞLANTIMIZ BULUNMAMAKTADIR.

Duyuru Carkasya ile Eğlenceyi Döndürüyoruz!

ASYABAHİS DESTEK

HS Sponsor Destek
HS Sponsor Destek
HS Gümüş Üye
Katılım
25 Ağu 2018
Mesajlar
1,537
asya-áarkasya-promo.jpg


Asyabahis ile Şansını Denemeye Ne Dersin ?

Şimdi carkasya.com ile birlikte her yatırımınıza 1 adet çeviri şansı kazanabilirsiniz. Çevrim kodu alabilmeniz için en az 20 TL yatırım yapmanız gerekmektedir.

Gün içerisinde her 20 TL yatırımınız için sadece 1 adet çekiliş hakkınız olacaktır. 50 TL ve üstü her yatırımınıza çevirim kodu almak için Canlı Destek hattına bağlanarak kod talep edebileceksiniz.

Tek seferde 250 TL ve üstü yatırmanız durumunda 2 kod, 500 TL ve üstü yatırmanız durumunda da günlük sınır 3 kod yerine 4 kod hakkınız olacaktır. ( Tek seferde 500 TL ve üstü yapılmayan parcalı yatırımların tutarı 500 TL 'yi geçmesi durumunda alabileceğiniz max kod sayısı 3 olacaktır.)

Bir gün içerisinde en fazla 3 adet kod alabileceksiniz.

Almış olduğunuz kod ile ödül kazanmanız durumunda Canlı Destek hattına bildirmeniz hesabınıza eklenmesi için yeterli olacaktır. Ortalama 10-20 dakika içerisinde hediyeniz hesabınıza eklenmiş olacaktır.

Freebet kazancınızın çevrimi bir maçın oranı en az 1.80 olacak şekilde olması yeterlidir. Kazancınız hesabınıza çevrimsiz olarak eklenecektir.

Freespin çevrimi spinler bittikten sonra toplam kazancınız kadar herhangi bir slot oyununda oyun yaomanız yeterli olacaktır. Daha sonrasında kalan bakiyeniz otomatik olarak çevrimsiz bi şekilde ana bakiyenize aktarılacaktır.

%100 ve %50 yatırım bonusu çevrimleri hosgeldin bonusu ile aynı şekilde olacaktır.

1.000 TL büyük ödülü kazanmanız durumunda ise tutar hesabınıza çevrimsiz olarak eklenecek olup dilediğiniz işlemi sağlayabileceksiniz.
 

daralll

HS Kullanici
HS Kullanici
Katılım
14 Eyl 2018
Mesajlar
28
Bu etkinlik düzgün yönetilmeyecekse kaldırılmalı. İyi giden çizginizde bu etkinlikten dolayı aldığınız tepki eminim sizin de dikkatinizi çekmiştir.