Hoş Geldin, Hooligan Sport Misafiri!

HİÇ BİR KİŞİ SİTE FORUM VB. İLE BİR BAĞLANTIMIZ BULUNMAMAKTADIR. HER KONUDA BİZE İLETİŞİM KISMINDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.ADIMIZI KULLANANLARA İTİBAR ETMEYİNİZ.

  • İLETİŞİM kısmından bize her konuda ulaşabilirsiniz Tek skype adresimiz live:.cid.4400b6aab42905e5 farklı skype adresimiz yoktur. Mail adresimizle çeşitli programlarla size mail atan olabilir teyit için yinede skype adresinden veya iletişim kısmından iletişime geçin aksi takdirde dolandırılabilirsiniz.HİÇ BİR KİŞİ SİTE FORUM VB. İLE BİR BAĞLANTIMIZ BULUNMAMAKTADIR.

Şikayet Böyle yalancı sitelere itibar etmeyin arkadaşlar

omba46

HS Kullanici
HS Kullanici
Katılım
4 Eki 2018
Mesajlar
44
Arkadaşlar böyle işini yalancılık ve üçkağıtçılık üzerine kurmuş bir siteden uzak durun derim aynı ip üzerinden hesap açılmış bahanesiyle hesabınızı kapatıp paranıza el koyarlar. Bana diyorlarki aynı ip üzerinden hesap açmışınız diyolar hattı bu gün türkcell den aldım hadi diyelim açılmış bu harukarda ben sahtekar oluyorum onların gözünde böyle gördüğün bir kişiden siteye yatırım yap oyna demek neyin nesi böyle bir kişiyi sen nasıl kabul ediyorsun eğer kabul ediyorsan beni sen yalancı sahtekar ve üçkağıtçı milletin parasında gözü olan bir sitesin sen.. uzak durun arkadaş benden söylemesi betlike26.com
Screenshot_20181101-192951.png