Duyuru 1xBet’in Sonbahar Yatırımı Promosyonuna Katılarak iPhone 11 Pro Max Kazanın

  • Reklam görüşmeleri için skype adresimiz [email protected] dur adımızı kullanarak reklam talep eden dolandırıcılara inanmayınız. Skype adresimizden veya reklam iletişim kısmını kullanarak 'reklam için görüşme sağlayabilirsiniz. Adımıza yazılan mailler ile mail bize ait olsa bile alakamız yoktur çeşitli programlarla sahte mailller atılmaktadır itibar etmeyiniz

1xBET DESTEK

HoliganSport Sponsor Destek
Sponsor Destek
24 Tem 2019
28
2
#1
1xBet’in Sonbahar Yatırımı Promosyonuna Katılarak iPhone 11 Pro Max Kazanın

photo_2019-11-07_12-52-05.jpg
1xBet, Sonbahar Yatırımı adlı yeni bir promosyon başlatıyor. Bu promosyon ile beraber sonbahar hüznü Size yansıtmayacak, çünkü çok yakında neredeyse bir ay sonra değerli hediyelerin çekilişi olacak.

Kurallar çok basit: Bu promosyona katılmak için 1xBet bahis sitesine kayıt olun ve açtığınız oyuncu hesabına 45 TL’den başlayan para yatırımı yapın. Oyunculara yapılan her para yatırımı için 1 - 30 Kasım tarihleri arasında promosyon kuponu verilecek. Kuponların sayısı sınırlı değildir ve para yatırımı yapıldıktan sonra otomatik olarak oyuncu hesabınızda görünecek.

Ödüllerin arasında neler var ? 1xBet her zamanki gibi Sizin için değerli hediyeler hazırladı. 20 şanslı kişi iPhone 11 Pro Max akıllı telefon, 30 kişi Apple Watch 5 akıllı saat, 50 kişi ise AirPods 2 gibi harika hediyelerin sahibi olacak.
Hediyelerin çekilişi 1 Aralık 2019 tarihinde gerçekleşecek. Şimdilik ise 1xBet sitesine kayıt olup para yatırma zamanı. Bu sonbaharı Size layık bir şekilde geçirin!