Duyuru Çekimin Gecikir İse Dakika Başı 10 Euro | Favorisen

  • Reklam görüşmeleri için skype adresimiz [email protected] dur adımızı kullanarak reklam talep eden dolandırıcılara inanmayınız. Skype adresimizden veya reklam iletişim kısmını kullanarak 'reklam için görüşme sağlayabilirsiniz. Adımıza yazılan mailler ile mail bize ait olsa bile alakamız yoktur çeşitli programlarla sahte mailller atılmaktadır itibar etmeyiniz

FAVORİSEN DESTEK

HoliganSport Sponsor Destek
Sponsor Destek
23 Eyl 2019
94
0
#1
HER DAKİKA BAŞINA 10 EURO HEDİYE1. Bu promosyondan faydalanabilmeniz için tüm bilgilerinizin doğru ve eksiksiz olması gerekmektedir.

2. Promosyonumuzdan hak kazanmanız için minimum 200 TL çekiminiz onaylanması gerekmektedir.

2. Hatalı bilgi ve inceleme altına alınan hesapların çekim işlemleri bu promosyona dahil değildir. Sadece Papara-ATM üzeri çekimler için geçerlidir.

3. Çekim talebi verildikten sonra 39 dakika içerisinde sonuçlandırılamayan çekim talepleri için her geciken 1 dakikaya 10 Euro çevrim şartsız nakit FAVORİSEN hesabınıza tanımlanmaktadır.

4. Çekim işlemine açık olmayan bankalar ,oluşan problemlerde gecikmeler veya çekim işlemi iptali bu promosyona dahil değildir.

5. Promosyonumuz şaka değildir. Farklı siteler ile karıştırmayınız.Tüm Bonuslar da Bonus Genel Kuralları ve Şartları Geçerlidir.​